Biuro zarządzania osiedlami, zarządca nieruchomości w Toruniu

Jako firma PTDom zajmujemy się administrowaniem budynkami mieszkalnymi w pełnym zakresie

Dla naszych klientów prowadzimy pełną księgowość za pomocą wyspecjalizowanego oprogramowania. Sukcesywnie zajmujemy się niwelowaniem zadłużeń na wspólnotach mieszkaniowych. Organizujemy spotkania z zarządami wspólnot. Właściciele nieruchomości mogą aktywnie uczestniczyć w podejmowaniu najważniejszych decyzji.

 

PTDom współpracuje z profesjonalnymi firmami świadczącymi usługi na najwyższym poziomie. Stałą współpracę podjęliśmy z konserwatorem, firmą sprzątającą i utrzymującą zieleń, a także z kancelarią adwokacką.

Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę, ścisłą współpracę oraz stały kontakt z nami.

Wśród pracowników firmy znajduje się osoba, która posiada licencję zarządcy oraz 15-letni staż w zakresie zarządzania nieruchomościami. Właściciel firmy ukończył studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie nieruchomościami. Posiadamy biuro, które jest do dyspozycji klientów przez pięć dni w tygodniu.

Aktualnie administrujemy nowymi budynkami mieszkalnymi w Toruniu

Jeśli nasza propozycja współpracy spotka się z Państwa zainteresowaniem, to jesteśmy gotowi przedstawić szczegółową ofertę z zakresem proponowanych czynności i obowiązków wraz z projektem umowy o zarządzanie. Gwarantujemy niezmienność ceny przez dwa lata.

 

Nasza obecność w Toruniu od 2013 roku pozwoliła nam bardzo dobrze poznać inne firmy prywatne i miejskie urzędy, dzięki czemu dzisiaj PTDom Toruń bardzo szybko i sprawnie wykonuje rozmaite zlecone przez Wspólnoty zadania. Cechuje nas lokalność, którą potwierdza znak towarowy „MADE IN TORUŃ” nadany naszej firmie przez Prezydenta Miasta Torunia w 2019 roku – przewidziany dla przedsiębiorstw aktywnie kształtujących toruński rynek.

 

Kogo zatrudnia biuro zarządzania osiedlami PTDom Toruń?

W naszej firmie znajduje się zarówno licencjonowany zarządca nieruchomości jak i personel księgowy obsługujący finansowo nasze Wspólnoty. Pracownik torunskiego biura obsługi klienta ułatwia stały kontakt w bieżących sprawach z administracją osiedla, zaś administrator przypisany do Państwa nieruchomości zawsze jest doskonale obeznany w jej funkcjonowaniu. Zespół zarządcy nieruchomości w Toruniu PTDom jest dodatkowo uzupełniany przez współpracujących z nami na bieżąco przedstawicieli firm z Torunia z branży budowlanej i technicznej, utrzymującej porządek i tereny zielone, kancelarii adwokackich, obsługujących monitoring itp.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij