Galeria obsługiwanych nieruchomości w Toruniu

Obecnie obsługujemy osiedla mieszkaniowe w Toruniu – w dzielnicach takich jak Winnica, Mokre i Wrzosy. Jest to zawsze zabudowa wielorodzinna z garażami podziemnymi, własnymi placami zabaw i przynależnymi zaaranżowanymi terenami zielonymi, więc możemy pochwalić się doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami o zróżnicowanej architekturze, lokalizacji i rozwiązaniach konstrukcyjnych.

 

Dynamicznie rozwijający się rejon Szosy Lubickiej w Toruniu to miejsce lokalizacji naszych dwóch nowoczesnych osiedli: Winnica oraz Strefa Czasu. Miłośnicy bardziej zacisznych osiedli mieszkaniowych z pewnością znają zarządzaną przez nas „Wiśniową Rezydencję” na Wrzosach u zbiegu ulic Brzoskwiniowej i Sadowej. Z kolei osobom poszukującym w Toruniu studenckiej lokalizacji na pewno dobrze znany jest budynek „Luna” położony naprzeciwko auli UMK przy ul. Gagarina.

 

Bez względu na prestiż lokalizacji i rok oddania budynku do użytkowania, na wszystkich naszych Wspólnotach dbamy o każdy mniejszy detal i administrowanie budynkami mieszkalnymi w każdej części Torunia stoi u nas na tym samym, wysokim poziomie. Poniższa galeria prezentuje zarządzane przez nas budynki w Toruniu i ich najbliższe, zielone otoczenie.

 

 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij