O Nas

PT Dom - Zarządzanie nieruchomościamiWśród firm oferujących administrowanie osiedlami mieszkalnymi na lokalnym rynku wyróżnia nas chociażby uzyskany w 2019 roku znak „MADE IN TORUŃ”. Potwierdza on wieloletnią obecność w branży nieruchomości w Toruniu oraz zaświadcza o licznych relacjach z pozostałymi przedsiębiorcami czy instytucjami. Uzyskana w ten sposób wiedza i doświadczenia z minionych lat sprawiają, że sprawy naszych klientów przed urzędami czy firmami realizujemy ekspresowo.


Wysoki standard obsługi klientów


PTDom to zespół osób z ogromną pasją do tej pracy, dla których administrowanie nieruchomościami to codzienność, zawsze otwartych na sprawy właścicieli mieszkań. Utrzymanie wysokiego standardu obsługi klientów i interesantów PTDom gwarantujemy poprzez m.in.:

  • kompleksową obsługę rachunkową przez księgowych;
  • bezpłatne udostępnianie platformy e-kartoteka do rozliczeń lokali swoim klientom;
  • współpracę z kancelarią adwokacką i innymi sprawdzonymi firmami z branży technicznej, porządkowej, montażowej itp.;
  • zatrudnianie licencjonowanego zarządcy nieruchomości;
  • prowadzenie biura obsługi klienta czynnego przez 5 dni w tygodniu.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z PTDom za każdym razem, kiedy w grę wchodzi administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi? To przede wszystkim gwarancja, że każda nowa Wspólnota, osiedle czy nieruchomość, jest przez nas traktowana z taką samą uwagą i przywiązaniem do detali. Dzięki temu, sprawy codzienne lokatorów naszych Wspólnot oraz stan nieruchomości i terenów wokół, są nam bardzo bliskie i dobrze znane 365 dni w roku. Kontakt z nami możliwy jest wieloma kanałami dostępu, w tym również poprzez nowoczesne biuro zarządzania nieruchomościami zlokalizowane w Toruniu.

Nasza obecność w Toruniu od 2013 roku pozwoliła nam bardzo dobrze poznać inne firmy prywatne i miejskie urzędy, dzięki czemu dzisiaj PTDom Toruń bardzo szybko i sprawnie wykonuje rozmaite zlecone przez Wspólnoty zadania. Cechuje nas lokalność, którą potwierdza znak towarowy „MADE IN TORUŃ” nadany naszej firmie przez Prezydenta Miasta Torunia w 2019 roku – przewidziany dla przedsiębiorstw aktywnie kształtujących toruński rynek.


Wykwalifikowana kadra


W naszej firmie znajduje się zarówno licencjonowany zarządca nieruchomości jak i personel księgowy obsługujący finansowo nasze Wspólnoty. Pracownik toruńskiego biura obsługi klienta ułatwia stały kontakt w bieżących sprawach z administracją osiedla, zaś administrator przypisany do Państwa nieruchomości zawsze jest doskonale obeznany w jej funkcjonowaniu. Zespół zarządcy nieruchomości w Toruniu PTDom jest dodatkowo uzupełniany przez współpracujących z nami na bieżąco przedstawicieli firm z Torunia z branży budowlanej i technicznej, utrzymującej porządek i tereny zielone, kancelarii adwokackich, obsługujących monitoring itp.